close
تبلیغات در اینترنت
جزئیات استخدام ۳ هزار کارمند در تهران
جزئیات استخدام ۳ هزار کارمند در تهران
آگهی استخدام(شركت نفت،بانكها،آموزش و پرورش) و اخبار دانشگاها


معاون منابع انسانی استانداری تهران با اعلام جزئیات استخدام سه هزار کارمند پیمانی جدید در دستگاههای اجرایی پایتخت گفت: تهران ۴۰ هزار نیروی قراردادی دارد که سه هزار نفر آنها می‌توانند پیمانی شوند.
به گزارش افکارنیوز، نصر الله ابراهیمی در گفتگو با مهر با اشاره به آخرین آمار کارمندان استان تهران گفت: هم اکنون استان تهران ۳۵ هزار و ۲۳۵ پست با تصدی و ۱۴ هزار و ۷۳۶ پست بلا تصدی دارد که این آمار مربوط به ۵۵ دستگاه اجرایی زیر مجموعه استانداری تهران است.

وی افزود: اخیرا آقای فروزنده معاون منابع انسانی رئیس جمهور بخشنامه استخدام سه هزار نیروی انسانی در استانداری تهران را ابلاغ کرد ولی این بدان معنی نیست که ما نیروهای جدید را در دستگاههای اجرایی استخدام کنیم بلکه این ابلاغ برای بکارگیری بخشی از نیروهای قراردادی است.


آخرین وضعیت آماری کارمندان دولت در تهران

وضعیت کارمندان تعداد کارمندان شاغل
کارمند رسمی ۱۱۶ هزار و ۲۹۷ نفر
نیروی پیمانی ۱۱ هزار و ۴۰۴ نفر
نیروی قراردادی ۴۰ هزار نفر


ابراهیمی اظهار داشت: سه گروه می توانند در آزمونهای استخدامی تبدیل نیروهای قراردادی به نیروی پیمانی شرکت کنند.

۱- کارکنان قراردادی که از کلان شهر تهران به شهرستانهای استان تهران منتقل شده اند.

۲- کارکنان قراردادی که برای انتقال از کلان شهر تهران به شهرستانهای استان تهران اعلام آمادگی کنند.

۳- کارکنان قرارداد معیین مستقر در شهرستانهای استان تهران که یک سال یابقه کار دارند

معاون منابع انسانی استاندار تهران اعلام کرد: تمامی متقاضیان با شرایط احراز پستهای بلاتصدی همراه با مدرک تحصیلی مورد نیاز در آزمون استخدامی برابر با ماده ۴۴ قانون استخدام کشوری شرکت می کنند که تا سه ماه آینده زمان آزمون استخدامی اعلام می شود.

نیروهای قراردادی وزارتخانه ها می توانند در تهران پیمانی شوند

ابراهیمی گفت: در این مرحله حتی نیروهای دستگاههای حاکمیتی و وزارتخانه ها هم می توانند شرکت کنند یعنی اینکه یک نیروی قراردادی در یک وزارتخانه می تواند برای انتقال به اداره کل همان وزارتخانه در یکی از شهرستانهای استان تهران درخواست کند.

استفاده از نیروی شرکتی ممنوع

وی در پاسخ به اینکه آیا هنوز نیروهای شرکتی در دستگاههای اجرایی مشغول به کار هستند گفت: در سال ۹۱ هیچ دستگاه اجرایی نمی تواند از نیروهای شرکتی استفاده کند.

معاون استاندار پایتخت در پاسخ به اینکه آیا هنوز استخدام رسمی در تهران ممنوع است گفت: بر اساس برنامه پنجم توسعه استخدام رسمی در تهران تنها با مصوبه هیئت وزیران و بر اساس برنامه پنجم توسعه امکان پذیر است که همچنان استخدام رسمی در تهران ممنوع است. ولی برای پستهای حاکمیتی و مقامات استثنی است.
درباره : استان تهران ,
نوشته شده در چهار شنبه 20 / 02 / 1391 توسط سيد رضا ميري| لينك ثابت | تعداد بازدید : 171
صفحات